Jecis12YT

Lietotājs
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jecis12YT last won the day on January 6

Jecis12YT had the most liked content!

Community Reputation

48 Normāla

4 Followers

About Jecis12YT

 • Rank
  Member ++
 • Birthday January 12

Informācija par lietotāju

 • InGame Nick
  Fred_Brown

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. Viena Diena, kad viss tas notiek Viena Nakts, kad viss tiek veikts Viena Stunda, kas mums jāgaida ir diena kad Update ir nācis! Paldies Stifler.....
 2. Aktīvs esi Draudzīgs esi Izpalīdzīgs esi Pieteikumā esi labi pastrādājis Saku Savu Goda vārdu un tas ir REC.
 3. Tā tik turēt, čomiņ! Novēlu tev veiksmi un izturību! Pieteikums bija Labs...... Nākošie būs vēl labāki! Apsolu! Saku savu Goda vārdu un tas ir REC.
 4. Happy Birthday To Me! :) 

  1. Warden

   Warden

   Gratz ^_^

  2. Xenden

   Xenden

   Congrats. 

   Jau liels puisis paliec, ne?

   Nosvinies kārtīgi! :91_thumbsup::12_slight_smile:

  3. Capone
 5. Pārliecināji un zinu, ka esi Labs Samperis! Cerams, ka pacelsi un noturēsi visu kā vajag! Saku savu Goda vārdu un tas ir REC.
 6. Zinu ka tu atkal dosies un tev viss izdosies.... Tā tik turpini un būsi The BOSS Pieteikums ar OK... Saku savu Goda vārdu un tas ir REC.
 7. Tu tak čoms..... Pavilksi un izstašīsi visu LS! Pieteikums labs, labi ka nebija kāda TROLL dziesma, tad būtu pats zini! Saku savu Goda vārdu un tas ir REC.
 8. Kazino būs maz apmeklētāju, bet varbūt tev izdosies to izcelt! Saku ka tu mierīgi atradīsi labu sastāvu un jaukus biedrus, kas tevi ik rītu vai vakaru sveicinās! Saku savu Goda vārdu un tas ir REC.
 9. IG esmu tevi redzējis reti. Gramatika tev ļoti klibo un tev to vajadzētu pieskatīt savos ''17'' gados! Vismaz varēji pārlasīt un izlabot, bet visi laikam baigi steidzās uz to Līdera amatu, kamēr vēl ir! Savu savu Goda vārdu un tas šoreiz būs ANTI.
 10. Savu amatu tu noturēsi goda, jo es to zinu! Patīk tava pārliecība un tavas stundas netiks lietotas bez jēgas! Varu teikt savu Goda vārdu un tas ir REC.
 11. Zinu, ka tev patiks vadīt un iegūt visu ko varēsi Centīsies ļoti un izvēlēsies sev lieliskus biedrus! Noteikti ar savu Goda Vārdu saku tev REC. Jo zinu ko tu izdarīsi ar to bandu, kas liks visiem satraukties Lai Veicas!
 12. Cerams ka noturēsi un izvilksi ko tev dos. Kruti būtu ja sadraudzētos ar visiem (Mani ) un varētu kaut kad papļāpāt.... Dodu savu Goda vārdu un saku tev REC. Lai veicas jaunajā organizācijā......
 13. Sēž divi sirmgalvji.
  Viens saka:
  – Atceries, kā mums armijā deva tabletes,
  lai negribētos sievietes, 
  bet tās nekā nelīdzēja?
  – Jā!
  – Tikai tagad, šķiet, sāk iedarboties!

 14. Pārskatot visu man liekas, ka esi gatavs, bet zini kāda fīča? Es arī gribēju pieteikties! Tad jau redzēsim, bet varbūt sākumā visu iepazīšu un tad nolemšu.... Tagad varu teikt, ka es Dodu savu Goda vārdu un saku REC. Lai veicas Izskatīt visus sludinājumus un veidot interesantus konkursus.....
 15. Pirmkārt, Dziesma mani uzjautrināja visu lasot.... Otrkārt tu esi čalis, kas var izvilkt amatu, ja vien pats gribu un man liekas, ka tu gribi gan! Sakot savu Goda Vārdu es tev saku REC