Milkijs

Lietotājs
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Milkijs last won the day on December 23 2017

Milkijs had the most liked content!

Community Reputation

26 Laba

3 Followers

About Milkijs

 • Rank
  Member +
 • Birthday 10/12/2002

Informācija par lietotāju

 • InGame Nick
  Michael_Mendez

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Došu šoreiz Rec, jauniņajiem jādod iespēja, poh ka reģistrējies, RP nav kopēts, gl ))
 2. Rec naudu vajag, var redzēt
 3. Rekomendācija, čalis ar smadzenēm galvā, RP normāls. Aktivitāte tev beidzot ir parādijusies, gl, ))
 4. FAITH.LV RolePlay Apelācijas paraugs. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tavs nickname iekš servera - Daran_Mccall Datums,laiks situācijai -Vakar, vid būs Temats par ko ir situācija? - Mahas pirkšana Kādu atalgojumu vēlaties saņemt? - Naļiku Pierādijumi - -------------------------------------------------------------------------------------------------------
 5. Rec, IG redzēju tevi, galva uz pleciem ir, ceru ka labi novadīsi manu orgu c:
 6. Dziesmiņa, lai jautrāk lasās c: FAITH.LV Paraugs pieteikumam par līderi. Prasības - Vismaz 3 līmenis InGame - 15 posti forumā + Reģistrēts forumā vismaz nedēļu + Vismaz četrpadsmit gadu + Forumā nedrīkst būt vairāk par 2 warn point + IC jautājumi Vārds, Uzvārds - Daran Mccall Tautība - Amerikānis, menlādainais Nodzīvoti gadi štatā - 2 Biogrāfija [Vismaz 100 vārdi] - Darans Mkkals ir dzimis 1990. gada 18 oktobrī. Dzimšanas vieta ,Los Santos Slimnīca.Darans jau kopš pašas bērnības ir dzīvojis ar tēvu ,jo māte gājusi bojā dzemdību laikā. Pirmās gaitas sācis Los Santos bērnudārzā "Bumbiņas". Pēc bērnudārza pabeigšanas ,tēv sapratis ,ka dēls mācoties izcili ,un tam jau ir lielas zināšanas , tāpēc sūtijis to uz labāko skolu visā Los Santos. Darans skolā mācījies izcili un pirmās četras klases pabeidzis ar deviņi un desmit. Vidusskolas līmenī jau gājis švakāk ,bet Darans nepadevies un sācis mācīties vēl vairāk. Mācoties dienām un vakariem Darans pabeidzis vidusskolu ar izcilām atzīmēm. Pabeigdams deviņas klases ,viņš jau zināja ,ko viņš dzīvē grib... Veselības Ministrija ,ārsti. Pēc 12 klašu pabeigšanas Darans uzsācis gaitas Las Venturas Ārsta akadēmijā. Kā jau visur Darans mācijies teicami ,lai sasniegtu sapni uz kuru tik ļoti tiecas. Pēc akadēmijas beigšanas uzreiz devies ārstu augstskolā , kur apguva visu zināt vajadzīgo par ārstniecību. Uzreiz pēc augstskolas pabeigšanas ,Darans uzsāk darba gaitas par ārstu. Ar teicamajām atzīmēm skolās ,tika iecelts par galveno ārsta palīga ,kam tika dots mācīt jauniņos. Pēc 2 gadu darba ārstniecībā ,Darans tika izsaukts uz teroraktu San Fierro ,kur trīsi jaunieši centās uzspridzināt banku. Man vajadzēja pierādīt sevi, jo tur bija daudz, ļoti daudz ievainotu cilvēku. Daranam iešāva 2 lodes plecā, kamēr bija vilcis nevainīgo prom no terorakta, bet viss nogāja labi. OOC jautājumi Vārds - Armands Vecums - 15 Uz kādu organizāciju piesakies - Veselības Ministriju Kāpēc tieši šī organizācija[Vismaz 50 vārdi] - Tieši šo organizāciju es izvēlējos, jo dzirdēju ka daudzi netiek ārstēti mūsu štatā, daudziem cilvēkiem jāmokās ar visām traumām, man tas besī, parcik esmu izgājis visus ārstniecības kursus, tiku iecelts par galvenā ārsta palīgu un gribēja dot vairāk ko darīt, jo man tas viss izvedās ļoti idiāli Ko darīsi, ja tiksi pieņemts?[Vismaz 50 vārdi] - Ārstēšu katru pacientu, kuram būs kautvai vis sīkākā problēmiņā, arī centīšos dabūt pie sevis daudz ārstus, lai neiekrītu neprātā, ka vajag visus izārstēt. Ceru ka valsts varēs man atļauties visas ātrās mašīnas saremontētas, lai tieku uz vietu kur cilvēks ticis ievainots Cik stundas vidēji pavadi serverī vienas dienas laikā - Var arī visu dienu. RolePlay pārbaude Uzraksti Role-Play situāciju pielietojot vismaz 70 komandas. [ /me, /do, /try] Situācijai ir jāatbilst tai organizācijai uz kuru piesakies. Nevar būt, ka RolePlay ir par ieroču taisīšanu vai krāmēšanu piesakoties uz N-Times.
 7. Vārds Uzvārds : Michael Mendez Cik ilgi novadiji orgānizāciju?: 5 d Links uz kuru tiki pieņemts: Kam vēlies pateikties(Nav OBLIGĀTI!): Rafael Morte, par labu sarunas biedru, James Vans, par labu memberu. Kapēc vēlies atteikties no vadītāja amata?: Jo esmu tagad SOTW vadītājs, šis pagaidām ir labākais komuns kur esmu bijis, tapēc lkm ir tik daudz darba ar PS, nevaru vnk pavilkt līderi vairs, domāju, bet tāteikt apdirsu pakaļ kājas.
 8. Rec, gribas paerpot
 9. Anti, biogrāfijas nav, rp hujovijs ))
 10. Pārdomāju, rekomendācija, čalis tomēr visu to ir nodzinis zem zemes
 11. Veiksmi, čalīt, rekomendācija, pietiekums labāks nekā otram kandidātam domāju, RP un biogrāfija laba, gl ))
 12. Ser, es jūs neatbalstu uz šo amatu. (( Anti, jūs jokojat, tas RP ir vnk horrible, nesaprotu kā jūs varat to pieņemt ))
 13. Ir ok
 14. Piedod, bet te es ar visiem nepiekritīšu, būtu labi ja būtu uztaisijis pk un tad gājis. Tas kas izdarīts tas izdarīts, nesen biji nelegālajā, tagad uz legālo, mass cs anti.
 15. Nu es jau otro reizi šo saku, nesen pieteicies uz nelegālo, biji legālajā, tagad jau ej uz banku. Pieteikums kopēts anti. ))